QUIZ
ENNUSTUS

26.02.2000 Wimbledon 2:2 Man Utd TV1


Wimbledon:
Sullivan, Cunningham, Hreidarsson, Andersen, Kimble, Ardley, Euell, Willmott, Lund, Cort, Gayle.
Vahetuses: Blackwell, Earle, Badir, Andresen, Davis.
Väravad: Jason Euell 2' Carl Cort 62'

Man Utd: Bosnich, G. Neville, Stam, Silvestre, P. Neville, Cruyff, Beckham, Butt, Giggs, Cole, Sheringham.
Vahetuses: Irwin, Van Der Gouw, Solskjaer, Berg, Fortune.
Väravad: Jordy Cruiff 30, Andy Cole 79.

Kohtunik: D Elleray (Harrow-on-the-Hill)


Moskva Lokomotiivi mängija Aleksei Smertin väidetakse olevat Sir Alex Fergusoni ostunimekirjas.

Ferguson on Venemaa koondise mängijaga lepingu tegemisest huvitatud ja kui Smertinile pakkumine tehakse, võtab ta selle kohe vastu. Ferguson saabub Haifasse, et näha Smertinit Iisraeli vastu mängimas.

Smartin enda arvamus oli: "Ma tean, et Alex Ferguson on minust huvitatud. Seda on hea kuulda, kuigi on veel vara sellest midagi konkreetset näha."

"See on iga jalgpalluri unistus mängida meeskonnas nagu Manchester United. See oleks minu karjääris suur hüpe edasi."

"Mängin nüüd ja ka järgmistel nädalatel nii hästi kui oskan, et näidata Fergiusonile mida ma oskan."

Smertin kes valiti Venemaa eelmise aasta jalgpalluriks, maksaks Unitedile umbes 1 miljoni naela ümber. Ka Paris St Germain on Sertini vastu huvi tundnud, mis tähendab, et müügihind on arvatavasti veelgi veelgi kõrgem."

Lokomotiivi treener Juri Sjomin ütles, et asjast on veel vara rääkida: "See on loomulikult suur kompliment Alekseile, kui Mr Feeguson tema vastu huvi üles nätab. Küll aeg näitab."
17.02.2000 17:30 Manuzone


Selle nädala tegija on vaieldamatult Eesti suurima päevalehe "Postimees" spordiajakirjanik Veiko Visnapuu, kes arvab, et Everton FC asub Londonis. Loe Visnapuu kirjutatud artiklit.


Kohtunike Andy D'urso ja Steve Lodge'i ahistamine mänguväljakul Manchester Unitedi mängijate poolt, sundis FA (Football Association) saatma hoiatuskirja, et edaspidi vältida samasuguseid juhtumeid Inglise liigas.

D'urso't jälitati Old Traffordil peaegu 40 meetrit, peale seda kui oli Middlesbrough'i kasuks määranud 11 meetri karistuslöögi. Lodge'i - koos abikohtunikega - koheldi halvasti omakorda kolm päeva tagasi Newcastle mängus Manchester Unitedi mängijate poolt .

See viis FA - kes teatas veel teistestki halvasti käitujatest - Leeds, Tottenham, Chelsea ja Wimbledon ja mängijatest Dennis Wise, Kenny Cunningham, treenerid Mick Harford ja Ian Harte - niikaugele, et pani neid klubidele hoiatuskirju saatma.

Seda otsust tervitas palavalt Newcastle'i ja Inglise koondise kapten Alan Shearer, olles juba eelnevalt kommenteerinud Manchester Unitedi mängijate käitumist Middlesbrough mängus.

"Nad läksid tõesti liiale, kõik teavad seda, aga ma ei saa istuda siin ning väita, et nad tegid valesti või siis, nad tegid seda ja teist, sellepärast, et mindki karistati laupäeval eriarvamuste pärast." lausus Shearer

"Aga sind jälgitakse tähelepanelikult ja sa tead, et ei suuda midagi varjata. Sa tead, et mis iganes sa ka ei tee, seda märgatakse nii, et tuleb käituda hästi ning olla teistele eeskujuks."

"Lapsed teevad asju järele, see on ette teada. Loodetavasti rohkem häid kui halbu." 15.02.2000 12:01
Manuzone


David Beckham esitas politseile kaebuse, et vältida edaspidist ahistamist 36 aastase naise poolt, oma kodus Alderley Edge's.

Tundmatuks jäänud naist hoiatati ametlikult pärast Beckhami teadet politseile, et teda ahistatatakse Alderley residentsis.

"Naist on ülekuulatud ja ametlikult hoiatatud edaspidise ahistamise suhtes." ütles Cheshire Politseijaoskonna pressiesindaja.

Beckhami isa, Ted, teatas täna, et ei ole sellest intsidendist teadlik. "Ma ei ole sellest midagi kuulnud. Ma ei ole hommikusi lehti näinud ning arvatavasti ei loe ka, kuni David meile isiklikult sellest räägib." lausus Davidi isa. 14.02.2000 14:30
Manuzone


Vodafone jäi kindlaks oma arvamusele, et 30 miljoni naelane sponsorleping Unitediga ei tekita pahameele puhangut klubi kauaaegsetes fännides.

Alex Ferguson kirjutas oma autobiograafias, et Unitedi töölisklassi fännid näevad kuidas nende armastatud klubi muutub hiigelsuureks korporatiivseks monstumiks.

Vodafone aitab illusioonide purustamisele jätkuvalt kaasa, tuues avalikuse ette neljaastase sponsorlepingu Unitediga.

Vodafone lubas turule tuua rea uusi mobiilsideteenuseid, mis sisaldavad ka ligipääsu internetti ning on mõeldud ManU fännidele kogu maailmas. Kompanii loodab, et kolme-nelja aasta pärast on võimalik mobiltelefonilt jälgida mängude põnevaimad kohti ja väravaid. 12.02.2000
15:00 Manuzone


Alex Ferguson kummutas kuulujutud nagu sooviks ta müüa Jordy Cruiffi. Ferguson sõnas: "Jordi ei lähe kuhugile, ta on üks 25 mängijast meie meeskonnas ning võimatu on ennustada kuna teda vaja võib minna." 07.02.2000 17:30
Manuzone

Uudiste arhiiv...